Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11327
Stary 20.06.2009, 13:07
OL - bez jaj, Burliga nie poradzil sobie w srednim zespole 1. ligowym. On nie bedzie mial meijsce w kadrze Wisly, prawdopodbnie go znowu wypozycza, z nim przyszlosci nie ma co wiazac.
Odpowiedz cytując