Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11323
Stary 20.06.2009, 12:59
Moim zdaniem Vladavić jest jak najbardziej realny w kontekście przejścia do Wisły, nawet jakbyśmy musieli za niego zapłacić. To jest bardzo ciekawy zawodnik ,szybki ,dobry technicznie, zdrowy na pewno podniesie realnie konkurencję w drużynie na prawym skrzydle. Łobodziński jest dość chimeryczny, ale powiedzmy sobie szczerze ,że wieszanie psów na Wojtku to jest lekkie nie porozumienie w obecnej sytuacji. Ktoś rzucił hasło o 900 tyś euro za Vladavicia. Na tyle to wycenił go transfermarkt, a sami wiecie ,że liczby często ten portal bierze z sufitu. Dwa lata temu słowacki klub zapłacił za niego (prawdopodobnie) 100 tyś. euro, teraz maksymalnie mogą Wiśle powiedzieć 360 tyś. euro. Dodatkowo sam zawodnik chce jak najszybciej odejść z Żiliny. Ciekawie to wygląda wszystko. Trzymam kciuki za Jacka Bednarza i za Radę Nadzorczą co by Jackowi zaufała i nie skąpiła grosza. Jakby się jeszcze udało pozbyć Niedzielana i Cantoro to już byłoby bardzo ciekawie. Wy sobie zdajecie sprawę jakich pożytecznych zawodników można np. zatrudnić za zarobki Mauro i Andrzeja razem wzięte...
Ostatnio edytowane przez Bronex : 20.06.2009 o godz. 13:01.
Odpowiedz cytując