Gdzieś tam ktoś (wiem, precezyjne określenie

) w komantarzach podał, że ten zagraniczny bramakrz to Stefan Senecky - bramkarz tureckiego Ankarasporu(10 miejsce w ostatnim sezonie):
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...inenblick.html -kontrakt kończy się mu 30.06.09 r.
Ciagle potrzebujemy wzmocnien na środku obrony i aż prosi się o ściągnięcie Hernaniego z Korony, któremu kończy sie kontrakt w czerwcu + Goliński(środkowy pomocnik) z Zagłębia (sytuacja ta sam co z Hernanim).