Wyświetl pojedynczy post
matheo91
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11320
Stary 20.06.2009, 12:52
PasiorWKS napisał(a):Wyświetl post
Szkoda bo ten Vladavić wydaje się o klasę lepszy od Bożoka... Przynajmniej na sucho.
Ale też droższym więc raczej nie przybędzie, a szkoda.
Odpowiedz cytując