Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matheo91
Member
Od: 11.2008
Offline
#
11320
20.06.2009, 12:52
PasiorWKS
napisał(a):
Szkoda bo ten Vladavić wydaje się o klasę lepszy od Bożoka... Przynajmniej na sucho.
Ale też droższym więc raczej nie przybędzie, a szkoda.
matheo91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matheo91
Znajdź inne posty napisane przez matheo91