Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11319
Stary 20.06.2009, 12:49
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Tak samo mysle, Bozok i on graja na tej samej stronie.
A dlaczego nie

Kupno jednego zawodnika na dana pozycje daje tyle ze on jest ale jego zmiennika czy czlowieka ktory moze wystapic na tej pozycji albo zamienic pozycje to juz nie ma kto...
A co do Vladavica to Zilina musi go teraz spzredac jak cos bo za pol roku bedzie mogl podpisac juz kontrakt z innym klubem.
Odpowiedz cytując