Maciuś napisał(a):

|
Tak samo mysle, Bozok i on graja na tej samej stronie.
|
A dlaczego nie
Kupno jednego zawodnika na dana pozycje daje tyle ze on jest ale jego zmiennika czy czlowieka ktory moze wystapic na tej pozycji albo zamienic pozycje to juz nie ma kto...
A co do Vladavica to Zilina musi go teraz spzredac jak cos bo za pol roku bedzie mogl podpisac juz kontrakt z innym klubem.