|
Senior Member
Offline
|
|
1q2 napisał(a): 
|
Ja to mam wrażenie że trener to jedna z niewielu osób które wierzą nadal w Łobo więc też z chęcią poczekam na ten słynny wywiad , szkoda tylko że obaj wiemy iż takiego wywiadu nie ma.
|
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=15477
|
|