Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11303
Stary 20.06.2009, 12:11
Są zatem dwa wzmocnienia za dzisiejszy dzień:
przedłużenie kontraktu z Sobolem - wzmocnienie bardzo duże zresztą.
odejście Beto.

Jestem niezmiernie zadowolony. Czekam na nowe twarze, jak również na odejście tych, którzy tylko obciążają nasz budżet.
Odpowiedz cytując