Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11301
Stary 20.06.2009, 12:07
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Czytając o Vladaviciu, przyglądałem się innym wypowiedziom bośniaków. Przewijały się nazwiska Ibracicic i Zec. Może warto by było się im przyjrzeć? Cieszą mnie te zapowiedzi, polityka transferowa Wisły ruszyła Sprowadzić tego od scoutingu z amiki i gitara
Z tym że Ibricic i Zec są nie do wyjęcia. Polują na nich o wiele lepsze kluby od Wisły... No i cena za wysoka na nasze progi.
Odpowiedz cytując