Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
11301
20.06.2009, 12:07
ABGwislakABG
napisał(a):
Czytając o Vladaviciu, przyglądałem się innym wypowiedziom bośniaków. Przewijały się nazwiska Ibracicic i Zec. Może warto by było się im przyjrzeć? Cieszą mnie te zapowiedzi, polityka transferowa Wisły ruszyła
Sprowadzić tego od scoutingu z amiki i gitara
Z tym że Ibricic i Zec są nie do wyjęcia. Polują na nich o wiele lepsze kluby od Wisły... No i cena za wysoka na nasze progi.
PasiorWKS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PasiorWKS
Znajdź inne posty napisane przez PasiorWKS