Wyświetl pojedynczy post
tylko_na_kilka_dni
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11296
Stary 20.06.2009, 11:54
Troche jestem zaskoczony. Myslalem, ze Beto zostanie u nas jeszcze na 1 sezon. No ale rozumiem, ze sprowadzamy jakiegos napastnika na jego miejsce.
Odpowiedz cytując