Po przedłuzeniu kontraktu z Sobolem mamy kolejne wzmocnieniem w postaci 'nieprzedluzenia' umowy z Betonem

Dzięki Ci Jacku ;*
Odnosząc się do spekulacji na temat Vladavicia.. Mnie się wydaje, że Skorża w końcu będzie miał solidne skrzydła i ich miejmy nadzieję wartościowych zmienników.