Maciejj napisał(a):

oficjalna podała ze Beto(n) odchodzi...........
wie ktos ile zarabiał
|
za dużo na to co pokazywał
Przewidujecie że Carlinhos bedzie grał w pierwszym składzie a przecież Singlar to bardzo solidny i sprawdzony w bojach koleś.W najwazniejszych meczach sezonu spisał sie bardzo dobrze.Uważam ze Brazylijczyk bedzie zmiennikiem Słowaka.Prędzej miejsce wywalczy sobie Bożok, chociaż Pepe łatwo skóry nie sprzeda.