Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11293
Stary 20.06.2009, 11:49
Maciejj napisał(a):Wyświetl post
oficjalna podała ze Beto(n) odchodzi...........

wie ktos ile zarabiał
za dużo na to co pokazywał

Przewidujecie że Carlinhos bedzie grał w pierwszym składzie a przecież Singlar to bardzo solidny i sprawdzony w bojach koleś.W najwazniejszych meczach sezonu spisał sie bardzo dobrze.Uważam ze Brazylijczyk bedzie zmiennikiem Słowaka.Prędzej miejsce wywalczy sobie Bożok, chociaż Pepe łatwo skóry nie sprzeda.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 20.06.2009 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując