Wyświetl pojedynczy post
Styk83
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11290
Stary 20.06.2009, 11:43
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
4-3-3

Obawiam sie jednego..W razie niepowodzeń, przy takich(o ile beda) wzmocnieniach, Cupiałowi napewno nie wystarczy wymówka że graliśmy wszystko na wyjazdach i może to miec nieciekawe konsekwencje!
Jeszcze nikogo niie podpisalismy a Ty masz juz obawy,ehh malo sie nauczyles przez ostatnie okienka? Jesli uda nam sie ich podpisac to wtedy bedziemy sie cieszyc(martwic),moze to byc jedno z lepszych okienek a nie musi. Bosniak wydaje sie bardzo ciekawym zawodnikiem,ciekawe ile w tym prawdy.

ps podajcie numery lotka albo wyniki LM jakie beda skoro wiecie co ma byc
Ostatnio edytowane przez Styk83 : 20.06.2009 o godz. 11:47.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
Odpowiedz cytując