Belzebub napisał(a):

4-3-3
Obawiam sie jednego..W razie niepowodzeń, przy takich(o ile beda) wzmocnieniach, Cupiałowi napewno nie wystarczy wymówka że graliśmy wszystko na wyjazdach i może to miec nieciekawe konsekwencje!
|
Jeszcze nikogo niie podpisalismy a Ty masz juz obawy,ehh malo sie nauczyles przez ostatnie okienka? Jesli uda nam sie ich podpisac to wtedy bedziemy sie cieszyc(martwic),moze to byc jedno z lepszych okienek a nie musi. Bosniak wydaje sie bardzo ciekawym zawodnikiem,ciekawe ile w tym prawdy.
ps podajcie numery lotka albo wyniki LM jakie beda skoro wiecie co ma byc
