Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11286
Stary 20.06.2009, 11:24
Vladavić show:
http://www.youtube.com/watch?v=j43Tjbyn-VU

Podobno ktoś od nas był na tym meczu. Vladavić lepszej reklamy nie mógł sobie zrobić. W pierwszej akcji brama potem kilka super akcji.
Jeśli zrealizujemy Vladavica jestem wstanie uwierzyć w LM.
Odpowiedz cytując