Vladavić show:
http://www.youtube.com/watch?v=j43Tjbyn-VU
Podobno ktoś od nas był na tym meczu. Vladavić lepszej reklamy nie mógł sobie zrobić. W pierwszej akcji brama potem kilka super akcji.
Jeśli zrealizujemy Vladavica jestem wstanie uwierzyć w LM.