Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11284
Stary 20.06.2009, 11:23
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
2 dzisiaj wzmocnienie. Pierwsze: Sobol podpisał kontrakt na 2 lata. Drugie: Beto odchodzi z Wisły

Trzeba na gwałt szukać napastników.
Przy tym całym zamieszaniu transferowym, trzeba miec nadzieje ze pozyskamy tych 3-4 nowych piłkarzy w tym bramkarza, a nie stracimy Brożka i Marcelo.
Ostatnio edytowane przez mhl_pl : 20.06.2009 o godz. 11:26.
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując