ABGwislakABG napisał(a):

2 dzisiaj wzmocnienie. Pierwsze: Sobol podpisał kontrakt na 2 lata. Drugie: Beto odchodzi z Wisły
Trzeba na gwałt szukać napastników.
|
Przy tym całym zamieszaniu transferowym, trzeba miec nadzieje ze pozyskamy tych 3-4 nowych piłkarzy w tym bramkarza, a nie stracimy Brożka i Marcelo.