Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
jedynak z dabia
Banita
Od: 06.2009
Offline
#
3108
20.06.2009, 11:20
WioReXXX
napisał(a):
Nie rozumiem. Sugerujesz, że wiesz kogo Wisła chce sprowadzić na pozycję bramkarza?
Jego imię pojawiało się już w tym temacie. Się dowiemy wszyscy w swoim czasie jak Jack się postara...
jedynak z dabia
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jedynak z dabia