Wyświetl pojedynczy post
jedynak z dabia
Banita
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3108
Stary 20.06.2009, 11:20
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem. Sugerujesz, że wiesz kogo Wisła chce sprowadzić na pozycję bramkarza?
Jego imię pojawiało się już w tym temacie. Się dowiemy wszyscy w swoim czasie jak Jack się postara...
Odpowiedz cytując