Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11281
Stary 20.06.2009, 11:18
Troche ode mnie

Dużo tych spekulacji i ... chyba po raz pierwszy mają one wiarygodny kształt(wypowiedzi samych piłkarzy) i śmierdzi mi tu zmianą ustawienia na 4-3-3. Obrona sprawa jasna. Pomoc Garguła-Sobol-. Tu idealny był by Radomski(wiem że plota grubą nicią szyta). Może ktoś z artykułów jest szykowany na trzeciego.
Atak - tu byłby urodzaj dla takiego ustawienia. Brożek, Bożok, Mały, Boguski, Łobo, (domniemani Kirm, czy jeszcze ciepły Bośniak). Żaden nie jest typem wieży, więc wymienność pozycji mogłaby być zabójcza nawet dla silniejszego rywala.

Jedno jest pewne będzie ciekawie
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując