Hehe, widać, że wizytówką Wisełki znowu będą skrzydełka
do matizaq: Da się, ale przypomnij sobie co grał w ataku Ćwielong. Owszem, sytuacje strzeleckie bardzo dobrze umie wypracować, gorzej z wykończeniem i skutecznością ;( Przydałby się ktoś do ataku tak czy siak. Któryś złapie kontuzje i będzie krucho. Nie ściągałbym Nowaka bo balbym się kolejnej pijawki w stylu Dawidowskiego. Glikiewicz, Leandro, Carlinhos, Bożok, Krim, Vladavic i ktoś do ataku. I LM nasza
