Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11274
Stary 20.06.2009, 11:09
Hehe, widać, że wizytówką Wisełki znowu będą skrzydełka

do matizaq: Da się, ale przypomnij sobie co grał w ataku Ćwielong. Owszem, sytuacje strzeleckie bardzo dobrze umie wypracować, gorzej z wykończeniem i skutecznością ;( Przydałby się ktoś do ataku tak czy siak. Któryś złapie kontuzje i będzie krucho. Nie ściągałbym Nowaka bo balbym się kolejnej pijawki w stylu Dawidowskiego. Glikiewicz, Leandro, Carlinhos, Bożok, Krim, Vladavic i ktoś do ataku. I LM nasza
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 20.06.2009 o godz. 11:13.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując