Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11270
Stary 20.06.2009, 11:04
Ciekawe co z tym Vladaviciem. Zastanawiam sie po co nam klejny prawy pomocnik by byl. Bo skoro Malecki odwala na prawym skrzydle zajebista robote a na zmiany za niego jest Lobo to chyba juz starczy Generalnie mogłoby byc tak ze Mały na atak a ten Bosniak do pomocy ale to chyba troche głupie skoro Mały na prawej flance sie tak swietnie sprawuje
Tak czy siak robi sie baaardzo ciekawie, bardzo optymistycznie. Mamy na oku wielu piłkarzy z ktorymi sadze ze kontrakty podpiszemy. Bozok i Carlinhos wydaja sie juz byc pewnie. Dochodiz tez Garguła. Mysle ze jeszcze bramkarza kupimy i moze tego Kirma lub Vladavicia? Martwi mnie ze nie ma info na temat srodkowego obroncy bo przydał by sie jak jasna cholera.
Panowie tez zastanawiam sie co stworzyło taki przełom w Wisle, ze wreszcie mowi sie o transferach - na razie tylko sie mowi bo jeszcze nie zostały podpisane ale naprawde jest blisko i to nie sa jakies newsy wyssane z palca. Ja mysle ze chodiz tutaj o nowy stadion z prawdziwego zdarzenia i o realna szanse na gre w LM czy nawet o to ze w LE w fazie gr bedziemy na 90% bo chyba nikt innej opcji nie zakłada jak dojscie minimum do 4 rnd el LM.

Jeszcze co do wzmonien to napadziora nam nie bedzie trzeba jelsi zakontraktujemy Kirma albo tego Bosniaka na prawe skrzydło bo wtedy z lewej pomocy do ataku mogłby przejsc Cwielong a o miejsce na lewym skrzydle walcyzłby Kirm z Bozokiem, a w ataku byliby Cwielong, Brozio, Beto i Bogus )
Tylko Boze oby nikt nie odszedł, prosze
Odpowiedz cytując