Temat
:
Gdzie nad wodę?
Wyświetl pojedynczy post
wislacki mati
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: NH
Offline
#
74
20.06.2009, 11:01
jeśli chce se ktoś popływać to polecam basen w Niepołomicach, są dwa baseny i jedna zjeżdzalnia
wislacki mati
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislacki mati
Znajdź inne posty napisane przez wislacki mati