Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11259
Stary 20.06.2009, 10:51
Zienczuk8 napisał(a):Wyświetl post
tylko ta cena... za duza jak na mozliwosci klubu... tym bardziej, ze na prawym skrzydle mamy 2 dosyc dobrych graczy... tak, wiec chyba jakas plotka kolejna.
Gość może grać na obu skrzydłach, a cena wg. transfermarkt to cena wyssana z palca. Kontrakt ma do końca czerwca wg. niemieckiej strony więc dziwne o czym mają kluby ze sobą rozmawiać ? - chyba że dane nieaktualne i za chłopa trzeba faktycznie płacić.
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 20.06.2009 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując