Zienczuk8 napisał(a):

|
tylko ta cena... za duza jak na mozliwosci klubu... tym bardziej, ze na prawym skrzydle mamy 2 dosyc dobrych graczy... tak, wiec chyba jakas plotka kolejna.
|
Gość może grać na obu skrzydłach, a cena wg. transfermarkt to cena wyssana z palca. Kontrakt ma do końca czerwca

wg. niemieckiej strony więc dziwne o czym mają kluby ze sobą rozmawiać ? - chyba że dane nieaktualne i za chłopa trzeba faktycznie płacić.