Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11257
Stary 20.06.2009, 10:49
Na transfermarkaet.de jest napisane ,ze konczy mu sie kontrakt z koncem czerwca!
Wiec za free byłby ciekawa opcja!Bo nie wierze,ze damy za niego 900 tyś euro,ale skoro chce zmienic otoczenie to może zgodza sie na jakies 600 tysiaków!
Żilina niezle sie spisywala rok temu w pucharachwiec moze to byc ciekawy zawodnik!Gra po obu stronach..
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ic/profil.html
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 20.06.2009 o godz. 10:53.
Odpowiedz cytując