Na transfermarkaet.de jest napisane ,ze konczy mu sie kontrakt z koncem czerwca!
Wiec za free byłby ciekawa opcja!Bo nie wierze,ze damy za niego 900 tyś euro,ale skoro chce zmienic otoczenie to może zgodza sie na jakies 600 tysiaków!
Żilina niezle sie spisywala rok temu w pucharachwiec moze to byc ciekawy zawodnik!Gra po obu stronach..
http://transfermarkt.de/de/spieler/3...ic/profil.html