Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11250
Stary 20.06.2009, 10:35
Nie chce mi sie wierzyc ale... obecna przerwa miedzysezonowa wyglada tak jakby nasz klub w osobie Jacka Bednarz mial upatrzonych gosci od dawna, wiedzial jak ich sciagnac i robi to szybko, pewnie, bezszelestnie. Potencjalne podpisanie Sobola czy Maleckiego to tez cos co mnie zadziwia vide Kokoszka. Czegos takiego dawno (nigdy?) nie bylo. Czyzby to zapowiedz prawdziwego profesjonalizmu made in Wisla?
Oby.

Z drugiej strony czy tak nie powinno byc juz od dawna?

P.s.
Wiem ze nikt jeszcze nie podpisal ale Slowak i Brazylijczyk jednak odwiedzili szpital Jana Pawla dla porownania Gimenez Grigoriu czy Galamaz nawet sie tu nie pojawili choc ten pierwszy ponoc jest w drodze.

P.s2.
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Tutaj tutaj. Tam się wstawia swoich kandydatów, o których nie ma gadki o ich ew. sprowadzeniu.
co nie zmienia faktu ze .......y i farmazony do "Gdybym
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 20.06.2009 o godz. 10:39.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując