brasilia79 napisał(a):

|
to zależy co Wilczek miał na myśli. może mu chodziło o 1 trening na zgrupowaniu w Austrii a nie w Krakowie
|
Też tak zrozumiałem. Skompletowanie całej kadry, przed pierwszym treningiem to dość trudne zadanie . Zważywszy na fakt ,że trzeba wszystko dokładnie sprawdzić ,żeby nie kupić "kota w worku" z jakimś urazem. Myślę ,że w przyszłym tygodniu podpiszą nie tylko dwaj testowani ,ale i bramkarz. Kadra będzie mniej więcej zamknięta. Można będzie ewentualnie poszukać darmowego lub taniego napastnika jeżeli trafi sie jakaś okazja....