Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11249
Stary 20.06.2009, 10:12
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
to zależy co Wilczek miał na myśli. może mu chodziło o 1 trening na zgrupowaniu w Austrii a nie w Krakowie
Też tak zrozumiałem. Skompletowanie całej kadry, przed pierwszym treningiem to dość trudne zadanie . Zważywszy na fakt ,że trzeba wszystko dokładnie sprawdzić ,żeby nie kupić "kota w worku" z jakimś urazem. Myślę ,że w przyszłym tygodniu podpiszą nie tylko dwaj testowani ,ale i bramkarz. Kadra będzie mniej więcej zamknięta. Można będzie ewentualnie poszukać darmowego lub taniego napastnika jeżeli trafi sie jakaś okazja....
Odpowiedz cytując