Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1549
Stary 19.06.2009, 18:51
PAOK, sezon 2010/11
Ściągnąłem za free serbskiego napastnika z Jagodiny.
Igor Pavlovic się nazywa i jest wymiataczem jeśli chodzi o wolne z okolic 25 metra.
Bramę za bramą tak ładuje.
Przed momentem dzięki niemu i Lewandowskiemu z kwitkiem odprawiłem Olympiakos

I nie tylko tak. Jak ktoś potrzebuje wysokiego, silnego napadalca do średniego klubu - polecam.

Gram na patchu 9.3.0
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując