|
PAOK, sezon 2010/11
Ściągnąłem za free serbskiego napastnika z Jagodiny.
Igor Pavlovic się nazywa i jest wymiataczem jeśli chodzi o wolne z okolic 25 metra.
Bramę za bramą tak ładuje.
Przed momentem dzięki niemu i Lewandowskiemu z kwitkiem odprawiłem Olympiakos
I nie tylko tak. Jak ktoś potrzebuje wysokiego, silnego napadalca do średniego klubu - polecam.
Gram na patchu 9.3.0
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|