Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11190
Stary 19.06.2009, 16:08
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Jezeli z Kasprzikiem nie wypali to bedziemy mieli pewnie dalszy ciag przygod golkiperów z Indonezji i Australii.
W "Przeglądzie"(chyba?) dzisiaj napisali, że po nieudanym transferze Kasprzika, Wisła ma kogoś upatrzonego za granicą.
Jeśli o mnie chodzi, to powinni kupować Gikiewicza - lepszego bramkarza od Pawełka raczej nie znajdziemy, doświadczonych 35-latków na horyzoncie również nie ma, a z naszej ligi opłacałoby się tylko wyjęcie Muchy. Gikiewicz pokazał, że stanowiłby bardzo silną konkurencję dla Pawełka, a to wyszłoby na dobre im obu.
Odnośnie Kirma, to jak o nim poczytałem, to wydaje się, że gość cierpi na przerost ambicji i zamierza uderzać tylko do najlepszych lig europejskich. Ofert stamtąd oczywiście nie ma, więc pod koniec okienka się obudzi i będzie najprawdopodobniej chciał przejść gdziekolwiek - czyt. szansa dla Tromsoe i Wisły. Z tym, że trzeba się zastanowić, czy lepiej brać teraz Bożoka, który byłby ze składem od zaraz, czy czekać na Kirma, który i tak nie wiadomo czy na 100% by do nas przeszedł.
Bronex - Dawidka jeszcze tylko 11 dni będziemy oglądać .
Odpowiedz cytując