urit1906 napisał(a):

|
a mi sie wydaje jednak ze to bedzie Malarz...takie jakies mam przeczucie
|
To by był błąd. Nam jest potrzebny bramkarz doświadczony, ograny i pewny siebie. Nie chodzi tu tylko o umiejętności, bo te Pawełek niewątpliwie ma. Potrzebujemy gościa z doświadczniem europejskim ,który "od zaraz" stanie w bramce i będzie bronił. Nowy bramkarz musi być tak dobry, żeby go nie "spierniczył" nawet Pan Kazimierski.Może mieć nawet 35 lat - akurat na pozycji bramkarza to bez znaczenia. Myśle,że zarówno Pan Bednarz jak i Pan Skorża zdają sobie z tego sprawę i nie kupią 21-latka z nadzieją ,że wygryzie ze składu Pawełka......