Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11188
Stary 19.06.2009, 15:32
urit1906 napisał(a):Wyświetl post
a mi sie wydaje jednak ze to bedzie Malarz...takie jakies mam przeczucie
To by był błąd. Nam jest potrzebny bramkarz doświadczony, ograny i pewny siebie. Nie chodzi tu tylko o umiejętności, bo te Pawełek niewątpliwie ma. Potrzebujemy gościa z doświadczniem europejskim ,który "od zaraz" stanie w bramce i będzie bronił. Nowy bramkarz musi być tak dobry, żeby go nie "spierniczył" nawet Pan Kazimierski.Może mieć nawet 35 lat - akurat na pozycji bramkarza to bez znaczenia. Myśle,że zarówno Pan Bednarz jak i Pan Skorża zdają sobie z tego sprawę i nie kupią 21-latka z nadzieją ,że wygryzie ze składu Pawełka......
Odpowiedz cytując