Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11187
Stary 19.06.2009, 15:08
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Jezeli z Kasprzikiem nie wypali to bedziemy mieli pewnie dalszy ciag przygod golkiperów z Indonezji i Australii.
Nie wydaje mi się. Po zdobyciu mistrza chyba coś jednak ruszyło...Nigdy dotąd trener Skorża nie miał na pierwszym zgrupowaniu pełnej kadry.Teraz klub czyni wszelkie starania aby Panu Maćkowi to zapewnić.Myślę ,że są przygotowane kandydatury innych bramkarzy, ponieważ gdyby ich nie było to tak łatwo byśmy Kasprzika nie odpuścili....Nie musi być to wcale bramkarz z naszej ligi, co nie wyklucza ,że to będzie Polak.
Powód: Jeszcze jeden taki domysł w tym temacie, a będzie ban.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.06.2009 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując