Maciuś napisał(a):

|
Jezeli z Kasprzikiem nie wypali to bedziemy mieli pewnie dalszy ciag przygod golkiperów z Indonezji i Australii.
|
Nie wydaje mi się. Po zdobyciu mistrza chyba coś jednak ruszyło...Nigdy dotąd trener Skorża nie miał na pierwszym zgrupowaniu pełnej kadry.Teraz klub czyni wszelkie starania aby Panu Maćkowi to zapewnić.Myślę ,że są przygotowane kandydatury innych bramkarzy, ponieważ gdyby ich nie było to tak łatwo byśmy Kasprzika nie odpuścili....Nie musi być to wcale bramkarz z naszej ligi, co nie wyklucza ,że to będzie Polak.