|
a ja mysle, ze jesli Piast sprzeda Kasprzika to Glika tak latwo nie puszcza. ale dziwi tez to ze tak latwo Kowalski zostal dalej na wypozyczeniu w Piascie a u Nas jest nominalnych 2 srodkowych obroncow. cos jest na rzeczy, tylko czy to bedzie Glik czy inny zawodnik tego raczej sie nie dowiemy wczesniej niz, gdy przeczytamy ze jest u nas jakis pilkarz na testach, bo sprowadzanie do nas pilkarzy jest robione duzo bardziej potajemnie, anizeli kiedys. i w sumie dobrze, bo po co druzyna A czy B ma wiedziec kogo chcemy, a i cena od razu idzie w gore...
pytaliscie o Bozoka, to ma zlozyc podpis na poczatku nastepnego tygodnia, czyli pewnie w poniedzialek-wtorek
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.06.2009 o godz. 15:07.
|