|
czytaliscie wywiad ze Kasprzik byl dogadany w sprawie kontraktu z Wisla i Lechem, a Piast ponoc zdecydowal sie go sprzedac do Lecha.
wedlug mnie wiele nie stracilismy...sa lepsi bramkarze
a ja nie mam przekonania zbytnio do bramkarzy ze slabszych druzyn
|