Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11183
Stary 19.06.2009, 14:20
czytaliscie wywiad ze Kasprzik byl dogadany w sprawie kontraktu z Wisla i Lechem, a Piast ponoc zdecydowal sie go sprzedac do Lecha.
wedlug mnie wiele nie stracilismy...sa lepsi bramkarze
a ja nie mam przekonania zbytnio do bramkarzy ze slabszych druzyn

Odpowiedz cytując