Temat
:
Gry planszowe - ktos w nie jeszcze gra?
Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas
Offline
#
22
19.06.2009, 14:16
ostatnio zacząłem grywac za namową kumpla
głównie w munchkina, fasolki a w bardziej "zaawansowanej" części imprezy w Prawo Dżungli
Myjcie owoce zakazane
panew
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panew
Znajdź inne posty napisane przez panew