Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8029
Stary 19.06.2009, 14:09
AYALA napisał(a):Wyświetl post
mówią że ŁKS spadnie bo nie ma tak silnego lobby jak rok temu śląskie kluby którym nie przyznano licencji na gre a jednak grały (Polonia Bytom,Ruch) w osobie Antoniego Piechniczka i Rudolfa Bugdoła.Szkoda że są wciąż równi i równiejsi.
Wszystkie szczegoly dotyczace obecnej licencji LKSu oraz detale dotyczace licencji Ruchu i Polonii Bytom za ten i poprzedni sezon, powinny zostac przedstawione opinii publicznej, po to aby ewentualnie rozwiac wszelkie watpliwosci i niedomowienia...
Odpowiedz cytując