AYALA napisał(a):

|
mówią że ŁKS spadnie bo nie ma tak silnego lobby jak rok temu śląskie kluby którym nie przyznano licencji na gre a jednak grały (Polonia Bytom,Ruch) w osobie Antoniego Piechniczka i Rudolfa Bugdoła.Szkoda że są wciąż równi i równiejsi.
|
Wszystkie szczegoly dotyczace obecnej licencji LKSu oraz detale dotyczace licencji Ruchu i Polonii Bytom za ten i poprzedni sezon, powinny zostac przedstawione opinii publicznej, po to aby ewentualnie rozwiac wszelkie watpliwosci i niedomowienia...