|
Fakt jest taki ze ocenianie zawodnikow, ktorych sie nie widzialo na oczy i nie zna zupelnie lig w ktorych graja jest zachowaniem idiotycznym i zupelnie niepotrzebnym.
Drugi fakt jest jednak taki, ze na obecna chwila mamy 2 zawodnikow po stronie strat i 0 zawodnikow po stronie zyskow. Nie ma informacji na stronie oficjalnej = nie ma zawodnika. A wszystkie doniesienia w stylu "juz bliziutko", "juz prawie" mozna wsadzic miedzy bajki.
Poczekajmy jeszcze troche bo narazie to takie bezsensowne przerzucanie sie argumentami.
Odnosnie Zienczuka w ramach ciekawostki - grajac w Wisle w europejskich pucharach zaliczyl 1 bramke i 3 przynajmniej 3 asysty. Bez szalu ale jakies poziom jednak soba reprezentowal.
|