|
Poza tym skad wiesz ze sie nie beda angazowac. Bozok zarobi w Wiselce 20x ! tyle co w Rozumberoku. Bedzie chcial udowodnic ze jest wart kasy, ktora bedzie zarabial. Poza tym Carlinhos. Skad wiesz, ze nie bedzie dobry. Ogladales mecze w jego wykonaniu. Poczekamz, zobaczymy. I nikt nie wie czy beda oni lepsi od swoich poprzednikow czy nie.
|