Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11170
Stary 19.06.2009, 11:55
Poza tym skad wiesz ze sie nie beda angazowac. Bozok zarobi w Wiselce 20x ! tyle co w Rozumberoku. Bedzie chcial udowodnic ze jest wart kasy, ktora bedzie zarabial. Poza tym Carlinhos. Skad wiesz, ze nie bedzie dobry. Ogladales mecze w jego wykonaniu. Poczekamz, zobaczymy. I nikt nie wie czy beda oni lepsi od swoich poprzednikow czy nie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując