|
Bo na razie nie ma konkretnych ofert. A nawet jakby byly, to Brozinho nie odchodzil. I teraz tez nie, bo latwiej sie bedzie dostac do LM. Poza tym gdzie masz napisane ze zza granicy. Jest napisane ze SPOZA KRAJU! Czyli to moze byc Polak. Stawialbym na Kowalewskiego, i nie gadaj ze to nie byloby wzmocnienie xD
|