Wyświetl pojedynczy post
DjInas
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Knurów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11163
Stary 19.06.2009, 11:28
Myślę, że Wisła nie przebije oferty Lecha, 800tyś. to troche za dużo jak za bramkarza, kiedy Wisła aż tak desperacko go nie potrzebuje. W innej sytuacji jest Lech, który musi kupić na wczoraj bramkarza, który na bank nie bedzie kolejnym kotorowskim albo turina...

Zreszta Pawełek jest chyba troszke lepszym bramkarzem niż Kasprzik. Kasprzik co prawda miał wiecej parad, ale obrona Piasta czesciej też dopuszczała napastników w pole karne niż obrońcy Białej Gwiazdy. Lepiej szukac troszke tańszego bramkarza, który będzie równorzędnym poziomem do Pawełka, albo troszke tańszy i podszkolić go przez sezon albo dwa.
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"

A. Sapkowski

Wisła Forever
Odpowiedz cytując