Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11162
Stary 19.06.2009, 11:27
Felipe, wytlumacz mi, dlaczego sie oslabiamy. Wiem, odchodza Zieniu i Baszczu, ale moglo byc gorzej, np. pozbycie sie Brozinha i Marcelo. Przynajmniej w koncu beda transfery, wielu jak tutaj widzialem obawialo sie Marcelo, a chlopak b.dobrze gra.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując