Beto bym gdzieś wypożyczył. Nie dość, że kasa, to może się odblokuje i nie będzie chciał wjeżdżać do bramki z piłką

Maciuś, poza tym kogo byś chciał jeszcze? Robić rewolucję jak Real? Sprowadzać perspektywistycznych piłkarzy z doświadczeniem, umiejętnościami oraz walecznością, żeby wszyscy wiedzieli że jak Wiślak to "gryzie trawę"
