Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11156
Stary 19.06.2009, 10:54
Beto bym gdzieś wypożyczył. Nie dość, że kasa, to może się odblokuje i nie będzie chciał wjeżdżać do bramki z piłką Maciuś, poza tym kogo byś chciał jeszcze? Robić rewolucję jak Real? Sprowadzać perspektywistycznych piłkarzy z doświadczeniem, umiejętnościami oraz walecznością, żeby wszyscy wiedzieli że jak Wiślak to "gryzie trawę"
Odpowiedz cytując