Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
chester
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Joli Bord
Offline
#
8948
19.06.2009, 10:12
TSWalos
napisał(a):
Czy kierowca może prowadzic samochód w japonkach ?
może, ale to pedalskie
chester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do chester
Odwiedź stronę domową użytkownika chester!
Znajdź inne posty napisane przez chester