Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11146
Stary 19.06.2009, 09:21
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz to cwany lis, moim zdaniem wypuscil Lecha w maliny z Kasprzikem( choc to solidny bramkarz) a tak naprawde sie nim tylko interesowalismy zeby odwrocic uwage od prawdziwego transferu.

Bo jak do tej pory to jakos dziwnie nigdy Bednarz sie nie chwali ze za dwa tygodnie gdzies pojedzie negocjowac, a tak wypuscil Lechitow ci pojechali i odrazu 800 tys zaoferowali i pewnie do tego dos solidny kontrakt dla zawodnika zeby byc pewnym transferu.
Jakby tak naprawde Bednarzowi zalezalo to juz by bylo po sprawie
A moim zdaniem to nawet jak pójdzie do Lecha to mała strata. Walczmy w Piaście o Glika, a znaleźć bramkarza klasy Kaprzika gdzie indziej to nie jest jakiś wielki problem. O ile się oczywiście chce to zrobić, a nie tylko bawi się w straszenie Pawełka.
Odpowiedz cytując