Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11140
Stary 19.06.2009, 08:05
Gordian napisał(a):Wyświetl post

Ten Carlinhos ma dobre papiery na granie. Mógłby więcej Wiśle dać niż Bozok. Ile ten brazyljano ma lat, bo jak mi umknęła ta informacja?
ur. 23 czerwca 1983

W pełni się zgadzam z Twoją opinią. Taki obrońca może byc cholernie dużym wsparciem przede wszystkim ofensywy po prawej stronie. A i w obronie nie powinien byc słabszy od Baszcza.

A co do Słowaka to mam troche mieszane uczucia, bo niby dobrze, że przychodzi jeszcze młody zdolny dynamiczny, ale coś czuje, że nie tej klasy skrzydłowego wszyscy oczekują (obym się mylił). Meczu to on nam raczej w pojedynke swoimi akcjami nie wygra. Dlatego też chętnie bym zobaczył jeszcze tego skrzydłowego ze Słowenii. Etatowy reprezentant kraju, w Wiśle mógłby wypłynąć na jeszcze szersze wody
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Joaquin : 19.06.2009 o godz. 08:07.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując