Temat
:
Bób
Wyświetl pojedynczy post
EMPI
Czasem nachodzi Cię...
Od: 11.2002
Skąd: z Grodu Kraka
Offline
#
80
19.06.2009, 07:37
Koryguję Żmijkę już z samego rana:
BÓB w TESCO za 500gr opakowanie - 9,99PLN
Prawdziwi koneserzy czekają na niższe ceny...
EMPI
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do EMPI
Znajdź inne posty napisane przez EMPI