Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11128
Stary 19.06.2009, 07:12
Cytat:
Odnośnie Carlinhos'a to w ostatnich kilku sezonach grał niewiele do tego wszystkiego słabo się prezentował a jego największe sukcesy to udział w 1997 roku w mistrzostwach U17 to jak na 26 latka trochę mało- Drugi Beto jednym słowem.
prawnik25
Weź ty już się lepiej wcale nie odzywaj bo 3 razy powinieneś dostać bana. Skąd się tacy ludzie biorą ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 19.06.2009 o godz. 07:16.
Odpowiedz cytując