Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11123
Stary 19.06.2009, 00:39
chcialem tylko krótko odnieść się do najnowszego newsa o Bożoku. Otóż piszecie:
"Będzie mógł liczyć na zarobki nieco niższe niż grający dotąd na jego pozycji Marek Zieńczuk, a mimo to na transferze do Wisły sporo zyska finansowo. W Rużomberoku zarabiał bowiem zaledwie 2 tysiące euro miesięcznie"
Mam nadzieje, że uzycie słów "nieco niższe" to mała nieścisłość autora newsa. Bo jeśli koleś zarabiał 2 tys. euro to jakoś szczerze watpie w to ze opłacalne dla klubu byłoby zaproponoanie mu kontraktu porównywalnego do tego, który mial Zieniu.
What's new?

Odpowiedz cytując