Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8020
Stary 18.06.2009, 23:55
Kurde, nie moglem znalezc tematu kibicowskiego, wiec wybaczcie ze wklejam tutaj:

http://www.rdc.pl/index.php?/pol/spo...bami_posluchaj

a najbardziej rozbawil mnie ten o to fragment(juz pomijajac fakt tego ze glos chlopka, jak to zauwazyl kolega na naszym forum, przypomina glos homosia walczacego o prawo do adopcji):

"... przyjada nasi przyjaciele z Kielc i Krakowa i zrobimy rozróbe [...] i nie boimy sie tego ..." Az strach sie bać
Odpowiedz cytując