Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11120
Stary 18.06.2009, 23:00
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Na liscie zyczen na pierwszych miejscach widnialy nazwiska Zurawskiego oraz Nowaka i teraz powstaje pytanie, czy wobec transferu tego pierwszego oraz kontuzji drugiego, ktokolwiek sensowny na tej liscie sie jeszcze znajduje. Jesli nie, to ponowna kontuzjia Brozka (odpukac), bedzie bardzo powaznym problemem.
Nowy napastnik nie tyle by sie nam przydal, co jego sprowadzenie jest koniecznoscia, jesli ktos w klubie rzeczywiscie przewiduje podjecie walki na kilku frontach.




My wlaciwie potrzebujemy po 1-2 pilkarzu do kazdej formacjii.

Puchar Polski ,Puchar Ekstraklasy,Liga,el Lm,LM(my wierzymy ) --- ale zeby walczyc trzeba miec kim.
Amika sie na tym przejechała...,my chcac walczyc o prymat w Polsce ale i pokazac sie Europie potrzebujemy wzmocnien.

Zwazywszy ze kadra musi sie scalalać ,potrzeba jak najszybciej podpisac nowych pilkarzy tak zeby wdrozyc ich do zespolu.

Miejmy nadzieje ze nastapi to szybko
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując