Styk83 napisał(a):

Trochę dziwne, że Piast zaakceptował ofertę Lecha nie zapoznając się z naszą. Amatorszczyzna moim zdaniem. Może przedstawilibyśmy korzystniejsze warunki? No, ale nic strasznego się nie stało. Kasprzik to nie Buffon żeby rozpaczać, że do nas nie trafi.
Szkoda tylko, że oznacza to kontynuację kabaretu z poprzednich okienek transferowych i testowanie jakiś bramkarskich wynalazków z coraz to dziwniejszych krajów.