Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11113
Stary 18.06.2009, 22:23
Styk83 napisał(a):Wyświetl post
Przegralismy wyscig o Kasprzika?

http://futbolnet.pl/wiadomosci/trans...w-lechu-poznan
Trochę dziwne, że Piast zaakceptował ofertę Lecha nie zapoznając się z naszą. Amatorszczyzna moim zdaniem. Może przedstawilibyśmy korzystniejsze warunki? No, ale nic strasznego się nie stało. Kasprzik to nie Buffon żeby rozpaczać, że do nas nie trafi.
Szkoda tylko, że oznacza to kontynuację kabaretu z poprzednich okienek transferowych i testowanie jakiś bramkarskich wynalazków z coraz to dziwniejszych krajów.
Odpowiedz cytując