Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 18.06.2009, 22:17
LoRd napisał(a):Wyświetl post
teraz spytam tak ...
jaka jest szansa pojechać autem, zaparkować troche dalej i wrócić nie w korku gigancie ? wiem, że ludzi od cholery ale chyba musi sie jakoś w nocy w miare pojechać skoro jakby na to nie patrzeć te 200 tys to 1/5 tego co na codzien "korzysta" z Krakowa. gdybym tak zaprakowal w okolicach twu twu Cracovii i Błoń ? i poźniej alejami w strone kleparza lub 3 maja cichy kącik miasteczko ahg ? te fajerwerki kurde obejrzeć chciałem
Jest szansa ale gwarancji żadnej,szczególnie że przecież nie będziesz zapieprzał po ostanim wystrzale do auta - ja miałem tego niefarta że chcąc się przedostać właśnie w szeroko-pojęte okolice Oświecenia - utknąłem po drugiej strony Wisły, na Kapelance i nic się nie dało zrobić, dlatego staraj się stanąć jak najbliżej Alei, bo nimi jakoś powinieneś się potoczyć.Problem jest bo w cholere ludzi przyjeżdża z poza Krakowa
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując