Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11110
Stary 18.06.2009, 21:36
Wybacz, ale z tym Bosniakiem to jakis kit. Gosciu nie ma miejsca w zespole, ktorego gwiazda byl Jirsak. W tym sezonie zagral 8 spotkan. I z tego co na transfermakcie widac to w 2007 zostal wlaczony do kadry 1. zespolu. Jako 23. latek. Taki nasz Mączyński. Szkoda zachodu.
Odpowiedz cytując