Wyświetl pojedynczy post
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 18.06.2009, 21:20
panew napisał(a):Wyświetl post
a jak jest z wnoszeniem napojów bardziej rozrywkowych na teren wianków
juz kilka ładnych lat mnie tam nie było i mogło sie wiele pozmieniać


jest jakas bramka czy nie ma problemu?
brama jest, problemu nie ma. tzn żebyście mnie dobrze zrozumieli zwłaszcza Ci którzy czytali mojego pierwszego posta. Stoją przy przejściach przez murek/wał powodziowy. musisz zrobic hop przez murek z browrem. im impreza bardziej zaawansowana tym łatwiej. wiem ze w zeszlym roku na poczatku imprezy chodzily hektorki miedzy ludzmi i sie do ludzi dopieprzali o alko.
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując