Ja mysle ze jesli Beto zostanie to troche rozwinie swoje skrzydła, bo na pewno to co pokazał w tym sezonie to nie jest szczyt jego umiejetnosci. Nie kazdy sie szybko aklimatyzuje w nowym miejscu. Do tego jesli nie posprzedajemy graczy to bedizemy mieli szerokie pole do manewru w rotacji na pozycjach. Jelsi juz kointuzji miałby doznac Brozek to np za niego w ataku mogliby grac Boguski i Cwielong, na ewej pomocy Bozok, i wiele innych kombinaci mozna z tego by jeszcze porobic. Musimy miec szeroka ławke jesli chcemy przejsc z dobrymi wynikami przez cały sezon i mam nadzieje ze to sie spełni. Przecie pamietamy kto grał na srodku obrony z Barca. Skorza umie dobrze poustawiac druzyne i majac wielu graczy ktorzy moga grac na kilku pozycjach stosuje to bedac pod sciana kiedy to na ławce nie ma wartosciowych ludzi a trzeba jakis skad sklecic na wazny mecz

Teraz przezciez chyba Diaz bedzie nominalnie na obronie lewej grał ale zaloze sie ze kilka razy bedzie łatał diury w srodku pomocy. Cwielong lewa pomoc i atak itd w zaleznosci od potrzeb. Damy rade
To było apropo odpowiedzi Eustachego
